אודות

פנייה לשמאי פרטי תבטיח כי השמאות נערכת תוך התחשבות באינטרסים שלכם ולא של חברת הביטוח ו/או גורם הנזק. השמאי הפרטי יבדוק לעומק ויכלול את כל הנזקים הישירים והעקיפים, ובכך תוכלו להצטייד בהערכת נזק כוללת ומקצועית אשר תאפשר לדרוש את הפיצוי המגיע לכם.

רק בעזרת חוות דעת שמאית מקצועית תוכלו לנהל מו"מ מול חברת ביטוח או כל מוסד ממשלתי/ציבורי אחר, כמו כן להגיש תביעה אזרחית בבית משפט. לנו יש את הידע המקצועי, ניסיון ומיומנות בכדי לספק לכם את שירותי השמאות הנכונים עבורכם! מקסים אויפמן הינו שמאי רכב, רכוש וחקלאות.

הנדסאי מכונות רכב ותעשייה בעל תעודת הסמכה מטעם משרד התחבורה, בעל תעודת הסמכה מטעם מכללת בית שמאי וחבר בארגון בית שמאי- ארגון השמאים הבלתי תלויים בישראל. טיפול בנזקים כגון נזקי מים, אש, עשן, פיח, פריצה לדירה או לבית עסק, נזקי טבע, שמאות רכב תוך ייצוג מקצועי ומקיף מול גופים ממשלתיים גדולים. משרדנו ממוקם בחיפה ואנו מעניקים מענה ושירות ללקוחות בכל רחבי הארץ.

צרו קשר

ההסתדרות 25, צ’ק פוסט חיפה

Email maximoifman@gmail.com

שמאות רכוש

נזקי אש

נזקי אש/עשן ופיח הינו אירוע שיש לו משמעויות מרחיקות לכת. שריפה עשויה לגרום לנזקים רחבי היקף הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך, לעיתים קרובות נזקי אש הם גדולים בהרבה מאלה הנראים לעין.שריפה עשויה לגרום לנזקים הממשיכים ומצטברים לאורך זמן, כך למשל תהליך החלדה של חלקי מתכת שחוממו יתר על המידה או נחשפו למים כתוצאה מפתיחת ספרינקלרים ו/או חומרי כיבוי של צוות מכבי האש.ריחות עשן חודרים לפריטים כגון בגדים ווילונות, פיח שלא ניתן לנקות מחייב צביעה מחדש של קירות, תקרות, ארונות ועוד.אל תנסה לטפל בנזקי השריפה בעצמך, ללא התייעצות. התייעץ מיד עם שמאי נזקים מקצועי ומנוסה

נזקי מים

נזקי מים כתוצאה מהצפה/שיטפון/סערה/סופה/ איטום לקוי הינם נזקים הפוגעים ברכוש ותכולה ובמערכות רבות כגון: קירות, ריהוט, חשמל, מוצרי חשמל ותשתיות בנייה.
בכל מקרה בו נגרם נזק לרכוש מהסיבות המתוארות ישנה חשיבות רבה לשילובו של שמאי נזקי המים מוקדם טרם התחלת פעולות הייבוש, ניקוי ותיקון בכדי לתעד ולצלם את הנזקים וכן להפנות למקור או מוקד הנזק.ההחלטות בנושא טיפול בנזקי מים חייבות להיות מקצועיות והערכת הנזק חייבת להיות מבוצעת ע”י שמאי נזקים.

נזקי איטום

נזקים כתוצאה מכשל באיטום, אם מדובר באיטום גג, מרתפים, גגות ומרפסות, חלונות, חדרי רחצה ושירות לוקחים חלק נרחב בתביעות ביטוח. לרוב ליקוי באיטום מתאפיין בהופעת כתמי רטיבות מדי פעם בצבעים שונים על גבי הקירות והתקרה, היווצרות כתמי עובש ופטריות, בליטות ונפיחות בקירות טיח וצבע מתקלף ובהמשך ונוצרים סדקים בקירות. תפקידו של שמאי רכוש והמבנה הוא לקבוע את דרכי הפעולה והבדיקות הנדרשות כדי לאתר את מקור הבעיה ולהעריך את הנזקים עלות התיקון.

רשלנות קבלנים

חסכתם סכום כסף בכדי לשפץ את דירתכם האהובה, הדירה שופצה בצורה לא מקצועית!? לאחר עזיבתו של בעל המקצוע נתגלו ליקויים חמורים/נזילות/נשירת טיח/ניקוזי מים לא תקינים? לא מעט מקרים במדינתנו כשאנשי מקצוע מבצעים עבודה לא מקצועית, משיקולים כאלו ואחרים. זכרו תמיד- תידרשו מבעלי מקצוע חשבונית מפורטת בסוף העבודה היא זו שתקנה לכם את האחריות עבור העבודה! השקעתם את כספכם והעבודה לא בוצעה כהלכה? יש למי לפנות! טרם הזמנתם איש מקצוע נוסף ונכנסתם להוצאות נוספות, התייעצו איתנו והימנעו מהוצאות נוספות.

נזקים תוצאתיים

נזק תוצאתי הוא נזק שלא נגרם ישירות בזמן האירוע או מסיבה קרובה, אך הוא תוצאה בלתי נמנעת שלה. חוק דיני נזיקין קובע כי יש להשיב את מצבו של מי שרכושו ניזוק למצב בו היה מצוי לולא התרחש הנזק! לעיתים מטעות חברות הביטוח את הצרכנים בקביעת נזקים לא ישירים כנזקים תוצאתיים ומסרבות לשלם את הפיצוי המגיע ללקוח. לעיתים מתגלים נזקים אלו כעבור זמן, גם אם כבר קבלתם תשלום עבור התביעה, המקרה לא אבוד! חשוב לפנות בעצמכם לשמאי רכוש פרטי שיבצע את הבדיקות הנכונות וידאג לתוספת תשלום/תיקון הליקוי בגין האירוע הנדון. כמו כן הפסדים כתוצאה מפגיעה בפעילות בית עסק או הוצאות לצורך מעבר לדירת מגורים זמנית נחשבים להפסדים גבוהים שגם את התשלום עבורם ניתן לתבוע במקרים מסוימים. חשוב לבחור שמאי פרטי אשר ישרת את האינטרסים שלכם וידאג למצות את כל זכויותיכם.

שמאות רכב

שמאות אופנועים וכלי שטח

הערכת נזקים לכלי שטח ואופנועים. בכדי להעריך נזקים לאופנועים וכלי שטח יש להכיר את המערכות השונות בכלים אלו ואת אופי הנזקים התאונתיים. לעתים במקרה של תאונה בכלי רכב דו גלגליים מדובר במוקדי נזק רבים עקב עוצמת הדף והתהפכות הכלי לצדדים. חשוב להבין את נסיבות האירוע בכדי לציין זאת בחוות הדעת ולקשר את הנזקים המוצגים לאירוע הנתון. לנו יש את הידע והניסיון בערכית חוות דעת לאופנועים, טרקטורונים וכלי שטח כמו כן לבצע בדיקות מעמיקות, כיוונים ומדידות לשלילת פגיעות בקורות שלדה ומנגנונים אחרים. ניתן לקבוע פיצוי כספי לפני תיקון או במקום תיקון הרכב בפועל! דעו את זכויותכם! לכל מבוטח הזכות לבחור שמאי פרטי ועל חברת הביטוח לשלם את שכר טרחתו!

חוות דעת נגדיות

קבלתם תביעה/ דרישה לתשלום והסכום נראה לכם מופרז? נתבקשתם לשלם עבור נזקים שלא אתם גרמתם? בכדי לערער על חוות דעת שמאית עליכם להצטייד בחוות דעת נגדית של שמאי מטעמכם, רק כך תוכל חברת הביטוח לשקול ערעור זה. במידת הצורך תשמש חוות דעת נגדית זו כמסמך קביל, מקצועי ומבוסס לצורך המשך נקיטת הליך משפטי.

שמאות לרכב פרטי

שירותי שמאות רכב לסקטור הפרטי, ציבורי והעסקי, הערכת גובה נזק לרכבים לאחר תאונה, קביעת שיעור ירידת ערך, ליווי תיקון ועריכת שומה לכל חברות הביטוח והמוסדות. מקסים אויפמן שמאי רכב מוסמך בקיא בתחום וכן מודע לתקנות ולחוקים העוסקים בנושא כמו גם לזכויות שלכם ומעניק שירות אובייקטיבי, אמין ובלתי תלוי אשר מעניק שירות מקצועי באדיבות, הקשבה, סבלנות תוך הסבר מעמיק לאורך כל הדרך. זכרו! שמאי אשר מציע שירות פרטי ולא עובד מול חברת הביטוח יספק שירות אשר יענה קודם כל על האינטרסים שלכם. לכן יש לבדוק בטרם עת האם אכן מדובר בשמאי פרטי לפני שבוחרים. תשלום עבור השירות מוחזר לכם על-ידי חברת הביטוח ו/או בתוספת לסך הערכת הנזק מקרה של תביעה משפטית. אופציה לקבלת פיצוי כספי לפני תיקון או במקום תיקון הרכב בפועל ליווי אישי עד גמר התיקון של הרכב וקבלת החזרים מלאים מחברת הביטוח שירות עד בית הלקוח ללא תוספת תשלום מענה מהיר, ייעוץ חינם ושירות אמין.

שמאות לציוד חקלאי לציוד מכני הנדסי

אנו מעניקים ייעוץ מקצועי בתחום פוליסת הביטוח לרכבים מסחריים מעל 3.5 טון הנותנת מענה לכיסוי ביטוחי הנדרש ובהתאמה לרכוש המבוטח. שמאי ציוד הנדסי ידאג למצוא את כלל הציוד הניזוק ולהעריך את כלל הנזקים הישירים והעקיפים שנגרמו בגין הנזק כגון: נזק למכונות קידוח, ליקוים ותקלות בטרקטורים, הרס טורבינות, נזק למשאבות ומדחסים, נפילת עגורנים, נזק למכונות דפוס, מכבשים, מכונות ניידות, חופרי תעלות, מחפרונים ועוד ציוד מכני הנדסי נמצא בשימוש של חברות בנייה פרטיות ושל קבלנים מטעם עיריות מקומיות. חברות בנייה פרטיות משתמשות בשירותי שמאי צמ"ה כדי להעריך את שווי הרכבים טרם הקנייה שלהם, בעוד קבלנים מטעם עיריות מקומיות מחויבים לעשות זאת לאחר תאונת דרכים או נזק מכאני.

רשלנות מוסכים

רשלנות בתיקון או איתור תקלה ברכב הינה דבר שכיח. מוסכים רבים ומכוני בדיקה מתרשלים לעיתים בעבודתם ואף לא תמיד שולטים בידע וההכשרה הדרושה. במידה והמוסך חרג מסבירות התיקון וגרם בעקבות כך לנזק, צריך הוא לפצות את בעל הרכב. מלבד הצורך להוכיח את רשלנות המוסך, על בעל הרכב להוכיח את הנזק שנגרם, בין אם מדובר בצורך בתיקון נוסף ובין אם מדובר בירידת ערך. לצורך הגשת תביעה/דרישה לפיצוי ו/או תיקון ליקוים שנעשו יש צורך להצטייד בחוות דעת שמאי רכב מוסמך משרד התחבורה, הנדסאי מכונות רכב בעל שליטה בידע הנחוץ. תביעות מסוג זה מוגשות בדרך כלל נגד המוסך ו/או חברת הביטוח במידה וקיימת למוסך פוליסת אחריות מקצועית בתוקף.

חוות דעת משפטית

חשוב לציין כי תפקידו של שמאי הרכב אינו מסתיים עם הגשת חוות הדעת לבית המשפט, והוא עשוי להידרש להתייצב לעדות בבית המשפט, ולהיחקר בחקירה נגדית על חוות הדעת. שמאי רכב מקצועי מנתב את דרכו של בית המשפט תוך מתן הסבר מקצועי לגבי מושגים ומצבים שבית המשפט אינו מודע לקיומם ולחשיבותם. במקרים רבים מהווה חוות הדעת תנאי מקדים לדיונים המתקיימים בין הצדדים, זאת במטרה לסייע ללקוח בביסוס וחיזוק טיעוניו בבית המשפט. חוות דעת משפטית מקצועית הכרחית לצורך הוכחת נזקים ו/או ליקוים ומחדלים כלשהם ומהווה מסמך עם אופי משפטי לכל דבר ועניין. לחוות הדעת יש משקל רב והיא עשויה להכריע לגבי גובה הפיצויים שנדרש צד אחד לשלם למשנהו.